Lestvica
Ekipa Število tekem Zmage Neodločeno Poraze Točke

Ravne

3

2

1

0

5

Kotlje

3

0

3

0

3

Slovenj Gradec

3

1

1

1

3

Radlje

2

1

0

1

2

Mežica

3

0

1

2

1

Podgorje

0

0

0

0

0
Razpored in rezultati

1. krog

Datum Kraj Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat

11.5.2019, 9.00

Kotlje

Kotlje

Ravne

3:3

Kotlje Ravne Rezultat

Nejc Mlakar

Borut Štor

6:2 6:0

Tejo Torej

Jure Dretnik

6:2 6:1

Bogdan Tušek

Matej Skerlovnik

1:6 3:6

Marko Ocepek

Jaroš Kamnik

5:7 6:4 5:10

Mlakar, Mlakar

Štor, Abraham

3:6 6:4 10:1

Torej, Topalovič

Dretnik, Geč

1:6 4:6


Datum Kraj Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat

12.5.2019, 9.00

Slovenj Gradec

Slovenj Gradec

Podgorje

3:3

Slovenj Gradec Podgorje Rezultat

Tjaš Ramšak

Marko Šavc

7:6 6:7 6:10

Ivo Beliš

Matic Kveder

2:6 3:6

Matjaž Grosman

Boris Šavc

5:3 0:0

Jernej Duler

Milan Počej

2:6 6:2 10:7

Beliš B., Gros

Šavc M., Kveder

6:0 7:5

Ramšak, Murko-Hajtnik

Šavc B., Počej

6:3 4:6 10:6


Datum Kraj Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat

29.6.2019, 9.00

Mežica

Mežica

Radlje

2:4

Mežica Radlje Rezultat

Darko Vertačnik

Miha Peruš

5:7 0:6

Grega Gruber

Andrej Pečnik

2:6 6:7

Mitja Gruber

Boštjan Smrečnik

6:3 2:6 14:12

Tevž Vertačnik

Denis Onuk

1:6 2:6

Vertačnik, Pustoslemšek

Peruš, Pečnik

1:6 0:6

Gruber, Gruber

Smrečnik, Onuk

6:3 6:2


2. krog

Datum Kraj Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat

18.5.2019, odpadlo

Radlje

Radlje

Podgorje

0:0


Datum Kraj Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat

17.5.2019, 14.00

Ravne

Ravne

Slovenj Gradec

6:0


Datum Kraj Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat

25.5.2019, 14.00

Mežica

Mežica

Kotlje

3:3

Mežica Kotlje Rezultat

Darko Vertačnik

Nejc Mlakar

1:6 1:6

Grega Gruber

Tejo Torej

3:6 1:6

Mitja Gruber

Bogdan Tušek

6:7 6:4 11:9

Tadej Gavez

Miran Mlakar

6:4 6:3

Vertačnik, Gavez

Torej, Tušek

6:3 0:6 4:10

/

/

b.b.


3. krog

Datum Kraj Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat

1.6.2019, odpadlo

Podgorje

Podgorje

Mežica

0:0


Datum Kraj Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat

8.6.2019, 9.00

Kotlje

Kotlje

Slovenj Gradec

3:3

Kotlje Slovenj Gradec Rezultat

0

0

br: b:

Tejo Torej

Tjaš Ramšak

6:3 2:6 7:10

Bogdan Tušek

David Gros

6:2 6:1

Marko Ocepek

Jernej Duler

4:6 2:6

Mlakar, Torej

Beliš, Ramšak

4:6 2:6

/

/

b.b.


Datum Kraj Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat

31.5.2019, 15.00

Ravne

Ravne

Radlje

5:1

Ravne Radlje Rezultat

Borut Štor

Boris Praprotnik

6:3 6:3

Uroš Abraham

Igor Črešnik

6:3 6:3

Miran Stefanovič

Andrej Pečnik

6:4 6:1

Jaroš Kamnik

Janko Ločičnik

4:6 0:6

Stefanovič, Kamnik

Ločičnik, Pečnik

6:4 4:6 10:6

/

/

b.b.


4. krog

Datum Kraj Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat

23.6.2019, 9.00

Slovenj Gradec

Slovenj Gradec

Mežica

5:1

Slovenj Gradec Mežica Rezultat

Benjamin Beliš

Darko Vertačnik

6:3 6:2

Tjaš Ramšak

Mitja Gruber

6:3 2:6 8:10

Ivo Beliš

Tevž Vertačnik

6:0 6:1

David Gros

Gerhard Podhraski

6:4 6:7 10:5

Beliš, Beliš

Vertačnik, Vertačnik

7:6 7:6

Ramšak, Gros

Gruber, Podhraški

6:2 6:3


Datum Kraj Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat

15.6.2019, odpadlo

Podgorje

Podgorje

Ravne

0:0


Datum Kraj Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat

15.6.2019, prestavljeno

Radlje

Radlje

Kotlje

0:0


5. krog

Datum Kraj Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat

22.6.2019, prestavljeno

Mežica

Mežica

Ravne

0:0


Datum Kraj Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat

22.6.2019, prestavljeno

Radlje

Radlje

Slovenj Gradec

0:0


Datum Kraj Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat

22.6.2019, odpadlo

Podgorje

Podgorje

Kotlje

0:0